O nás

 

 

Předností naší firmy je individuální přístup ke každému klientovi a řešení jeho stravovacích návyků, oblíbenosti či nechutenství k určitým potravinám, alergie či osobní chutě. 

 

V průběhu diety jsme schopni přenastavit , upravit nebo zcela zmněnit formu jídelníčku, dle přání klienta.

 Dietní strava by neměla být jen dietní, ale především chutná. 

 

 Veškeré ryby a jiné mořské plody kupujeme převážně živé, maximálně chlazené, nikdy ne mražené, proto je kvalita a čerstvost stravy opravdu zaručena. K úpravě všech pokrmů používáme pouze panenský olivový olej, vhodný, jak k tepelné úpravě, tak i do salátů a dochucení jídel. 

Ke kořenění jídla se snažíme převážně využívat čerstvé koření s minimálním přídavkem soli. 

 

 Na začátku je vždy nutné si rozmyslet zda chci jenom shodit přebytečná kila nebo změnit svůj životní styl a stravovací návyky obecně.

K celkové změně by vám měli pomoci naši poradci, ať už poradce, který vám nastaví výživový plán nebo poradce, který vám k tomu vytvoří i cvičební plán.  

 

 

Anketa

Chutnalo Vám od nás?

ne, vůbec (61)
45%

ano, dobré (34)
25%

vynikající, doporučuji (40)
30%

Celkový počet hlasů: 135

Diskusní téma: Co si o nás myslíte.....

Datum: 15.10.2013

Vložil: Jan

Titulek: podvodníci

Jsou to podvodníci nikdo si od nich nic neobjednávejte.fuuj

Datum: 27.02.2012

Vložil: Lenka Pospíšilová

Titulek: zhubla jsem

Chci vám sdělit,že za jeden měsíc díky vašim krabičkám jsem zhubla 4 kila, což je v mém věku pro mne uspěch.Jsem velmi pracovně vytížená a nemám čas si nakupovat a vařit.Takze Vám chci touto cestou podekovat a při další dodavce si objednám dalsí měsíc.

Datum: 11.03.2012

Vložil: Pavla Vítková

Titulek: Re: zhubla jsem

musím se připojit taky jsem shodila a bez nějakého hladovění a na rozdíl od jiných firem, které jsem zkusila mi opravdu chutnalo....

Datum: 18.02.2012

Vložil: jedla jsem týden u alterego

Titulek: jedla jsem týden u alterego

Jedla jsem týden s alterego a to v létě, jídlo vozili pouze na dva dny a již večeře prvního dne byla často zkysaná či zkažená, protože nemají chladící vůz ani chladící boxy! Navíc ke každé snídani byl toustový chléb, který je k hubnutí absolutně nevhodný a byl každý den. Musli tycinka také a kupovaný nedietní jogrut také nejsou nečím, za co je třeba platit krabičkovou dietu. Proto věřím objektivitě testu v MF Dnes.

Datum: 14.02.2012

Vložil: Andrea

Titulek: přístup firmy

nevím jak ostatní, ale já si objedala dietu na 28 dní a 11 dní mi nebxylo vůbec doručeno, na email nereagují, na telefon se dovolat nedá, jasně to svědčí o špatném přístupu firmy k zákazníkům a zavání to podvodem... Máte někdo podobné zkušenosti?

Datum: 15.02.2012

Vložil: Mirka

Titulek: Re: přístup firmy

já měla jen nedoručený víkend, ale volala jsem na 602 949 936 a vše jsem bez problémů vyřešila.

Datum: 01.02.2012

Vložil: Lucie

Titulek: Nechápu

Myslím, že můj příspěvek nebyl vůbec vulgární a ani pomlouvačný. Mrzí mě, že jste mi ho vymazali jen proto, že mě nemůžete dohledat ve své databázi, ale vzhledem k tomu, co a jak jsem napsala snad bylo jasné, že jsem vaším klientem. Dalo mi to celkem dost práce všechno sepsat. Ještě jednou bych chtěla vyzdvihnout, že dovoz jídla dle mého naprosto v pořádku a pán, který jídlo dováží je velmi vstřícný a ochotný. I rozepsaný jídelníček na celý týden jsem dostala v tištěné podobě v pondělí s prvním dovozem. Ale také si stojím za nižší kvalitou používaných potravin, jednotvárností a ne vždy čerstvou zeleninou. Pokud se to v budoucnu změní (máte novou kuchařku....), tak to sem ráda připíšu. Ale musím říct, že za první týden jsem shodila 3 Kg. V tuto chvíli je to prostě tak, jak jsem psala v minulém příspěvku a píšu i ve zkrácené podobě nyní. Celé jméno sem nepíšu z jednoho prostého důvodu - nestojím o to, aby mě zde někteří lidé podle příjmení tipovali. Je mi jasné, že nestojíte o negativní reklamu, ale musíte pochopit, že služby vašeho typu jsou velice drahé a člověk, ketrý se rozhoduje zda do toho jít, či nikoliv chce znát, zda za to dostane i odpovídající kvalitu. A mazat příspěvky jen proto, že je nemůžete dohledat byste neměli - nebo pak smažte i pozitivní příspěvky, které nejsou podepsané celým jménem - mohla by to být přece reklama nastrčená od vás, nebo ne??? Prostě pro někoho je důležité kolik zhubne, aniž by se díval na to, co jí. Pro někoho je důležité kvalita potravin. Ale člověk se musí na základě něčeho rozhodnout. Může se rozhodovat podle toho, co zde napíšou vaši klienti (nebo i neklienti, kteří si na to hrají), nebo se můžou rozhodovat podle článku v MF Dnes. Co je lepší????

Datum: 01.02.2012

Vložil: Reálný zákazník

Titulek: Re: Nechápu

Paní Lucie, jedná se pravděpodobně o podvod, jediné co je pravda, že doručují jídlo, doporučuji Vám obrátit se na některou z občanskoprávních poraden nebo na společnost, přes kterou jste službu zakoupila.

Datum: 04.02.2012

Vložil: Alteregodieta

Titulek: Re: Nechápu

omlouvám se za smazání a děkuji za čas, který jste tomu věnovala. tenhle blok nechci smazat právě proto, aby si zde lidé mohli opravdu napsat co chtějí, ale článek MF roznítil diskuzi, kterou vedli i ne naši klienti.

Datum: 14.02.2012

Vložil: Lucie

Titulek: Re: Re: Nechápu

V pořádku - škoda jen, že nemáte nějaké oficiální stanovisko k tomu, co se v MF Dnes napsalo (podobně jako na stránkách Dieta pro mě, kteří byli také v MF Dnes zmíněny). No nic na konci své diety sem ještě napíšu shrnutí, když už jsem se na to dala :D. Snad objektivní.....

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek